May
12
2011

En Çok Kullanılan 10 Ücretsiz İphone Uygulaması

Apple’ın iPhone için açtığı online Apple store online mağazasında yeralan en çok kullanılan 10 ücretsiz iphone uygulaması listemizde.

10
Mobile News
Associated Press haberlerini artık kategorilere ayrılmış şekilde bu ücretsiz uygulama sayesinde alabiliyorsunuz. Bu şekilde ilginizi çekmeyen haberleri atlayabiliyor ve ilginizi çekenlere kolayca ulaşabiliyorsunuz.
9
WordPress
Blog kullanıcıların kullandığı WordPress’in İphonelar için yapılmış olan uygulamasında, bir bilgisyara ihtiyaç duymadan ,iphonenunuzla blog içeriklerinizi kolayca yönetebiliyorsunuz.
8
İBB Trafik
Büyük şehirlerde yaşayan insanları rahatlatan bir uygulama. Evinizden veya işyerinizden çıktığınız zaman hangi yolların boş hangi yolların yoğun olduğunu İBB trafik ile kolayca öğrenebiliyorsunuz.
7
Twitter
TweetDeck For İphone uygulaması ile Twitter hesabınıza kolaylıkla bağlanıp tüm iletilerinizi kolaylıla kontrol edebiliyorsunuz.
6
Facebook
1 milyon kullanıcıya ulaşılan Facebook İphone uygulaması ile facebook hesabınızı rahatlıkla iphone aracılığı ile yönetebiliyorsunuz.
…Reklam arası…5
Free Translator
Ücretsiz çevirici sayesinde 18 dilde Google Translator uygulamasını kullanarak hertürlü çeviriyi yapabiliyorsunuz.
4
Live Radio Box
Live Radio Box ile yüzlerce radyo kanalaını iphone üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Ücretsiz olan bu uygulama ile yurtdışına bile gitseniz yerli radyo kanallarını rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz.
3
Midomi
Sevdiğiniz ama hatırlayamadığınız şarkının ismini artık Midomi sizin için buluyor. Tek yapmanız gereken şarkının bir bölümünü mırıldanmak. İster iphonenunuzu şarkının çaldığı hoparlöre yaklaştırın, isterseniz de sadece parça adını söyleyin. Midomi sizin için parçayı ve söyleyen sanatçıyı belirleyip, hemen dinleyebilmeniz için iTunes ya da YouTube’a bağlanıyor. Üstelik bu program ücretsiz.
2
Waze To Your Mobile
Bu iPhone uygulaması şöförler için. Bu uygulama sayesinde İphone bir navigasyon cihazına dönüşüyor. Gideceğiniz yolu buluyor ve ayrıca trafik bilgilerini öğreniyorsunuz.
1
Türk Telekom Wiro
Pc’lerden çok daha kullanışlı olan İphone Wiro ile yurtdışında herhangi bir noktadan Wifi ile internete bağlanarak yırtiçi ücret tarifesi ile aramalarınızı yapabiliyorsunuz.
 
 
 

Sen de fikrini söyle!